Кошик
325 відгуків
0999479555 (Viber), консультація і підбір запчастин
UKRZiP.COM.UA / запчастини та комплектуючі
Виробники
 • 11
 • 2
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Кількість в упаковці, шт.
Наявність
Країна виробник
Вид обладнання  
Матеріал
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380999479555
Артем (Viber, Telegram)
+380954200802
Наталья
Ukrzip.com.ua - інтернет-магазин запчастин для обладнання HoReCa
УкраїнаКиївотправляем товар Новой почтой
info@ukrzip.com.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380999479555
+380954200802

Brema / NTF - запчастини для льодогенератора

Запчастини для льодогенератора Brema (Брема)
У закладах громадського харчування кухні відведено особливе місце, адже гості завжди вибирають той ресторан, де не тільки комфортно, але і смачно. Тому дуже важливим є вибір професійного обладнання для кухні, від якості якого кардинальним чином залежить успіх у приготуванні більшості страв.
При виборі харчового обладнання керівництво барів, кафе і ресторанів найчастіше віддає перевагу професійним і високотехнологічним агрегатів, які виготовлені провідними світовими виробниками. Але навіть такі електроприлади здатні виходити з ладу при впливі високих навантажень. А тому рано чи пізно вам може знадобитися заміна деталей, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині.
Кілька слів про компанію
Компанія Brema була заснована в Італії в 1991 році. За більш ніж двадцятирічний термін перебування на ринку, вона зарекомендувала себе як надійний виробник професійного кухонного обладнання. Зокрема, професійні льодогенератори Brema використовуються в найбільш відомих закладах громадського харчування по всьому світу.
Продукцію Brema відрізняє високий рівень надійності, використання передових технологій, якісне гарантійне обслуговування і наявність великого асортименту оригінальних запчастин. Зважаючи широкого модельного ряду ледогенераторов, ви можете вибрати той апарат, який буде максимально відповідати вашим вимогам.
Каталог запчастин для Brema
Продукція італійського виробника ледогенераторов Брема користується високою популярністю у всьому світі. Ці агрегати відмінно зарекомендували себе, завдяки дійсно високій якості, продуктивності і значного робочого ресурсу. Проте, як говорилося вище, будь-яка професійна техніка може виходити з ладу. І в такому разі вам слід знати, де можна придбати якісні запчастини.
На нашому сайті ви зможете купити такі деталі для ледогенераторов Брема:
•    Програматор. У ледогенераторах це таймер для визначення тривалості роботи. Може бути запрограмований на 10, 12, 15 і т. д. хвилин. Для кожної моделі агрегату необхідний свій вигляд програматора.
•    Термостат. Даний прилад дозволяє підтримувати постійний температурний режим в обладнанні. Підтримання необхідної температури може бути реалізовано або за допомогою використання терморегуляторів, або при здійсненні фазового переходу, наприклад, при таненні льоду. У ледогенераторах таких пристроїв зазвичай декілька, і кожна з них виконує окрему функцію. Є, приміром, термостат бункера, термостат випарника і т. д.
•    Компресор. Даний елемент системи здійснює подачу рідкого холодоагенту на випарник, схожий на радіатор, якому властива велика площа поверхні теплообміну. Тут холодоагент забирає у води тепло, в результаті чого вона заморожується, а сам холодоагент переходить в газоподібний стан. На компресор припадає основне навантаження при роботі ледогенератора. Тому саме компресори можуть виходити з ладу раніше інших компонентів системи. З цієї причини при експлуатації обладнання слід ретельно стежити за тим, в якому стані знаходиться компресор, намагаючись мінімізувати безперервні навантаження. Компресор в льодогенераторі призначається для переміщення хладагента по системі.
•    Випарник. Є серцем даного агрегату. Його розмір і конструктивні особливості багато в чому визначають як розмір, так і форму крижаних кубиків, що значно позначаючись на ефективності роботи ледогенератора. Через частого контакту з водою, якісний випарник повинен бути нержавіючим. З цієї причини, відомі виробники виготовляють їх з міді, покриваючи нікелем або оловом. В деяких системах випарники виготовлені з нержавіючої сталі.
•    Помпа. Даний пристрій використовується для того, щоб здійснювати подачу води в льодогенератор з 19-ти літрових бутлів. У випадку, якщо вас не влаштовує якість водопровідної води, то помпа – це необхідний компонент ледогенератора.
•    Соленоїди. Соленоїдом називається різновид котушки індуктивності з циліндричною обмоткою. При цьому довжина обмотки повинна багаторазово перевищувати її діаметр. Сучасні соленоїди можуть мати як одно - так і багатошарову обмотку і бути як одинарними, так і подвійними.
•    Підшипники, які необхідні для правильної роботи всіх рухомих (обертових) елементів в ледогенераторе. Вони беруть на себе осьові і радіальні навантаження, забезпечуючи вільне обертання вала і одночасно утримування його в просторі. Особливо затребуваний упорний підшипник. Завдяки йому вдається значно підвищити швидкість тієї або іншої деталі, через що він часто застосовується в центрифугах, шпинделях, автомобільних колесах, і, звичайно ж, ледогенераторах.
•    Температурні датчики. Дані пристрої дозволяють системі безпомилково визначати поточну температуру. Для ледогенератора датчик температури просто необхідний, оскільки при його поломці пристрій починає функціонувати неправильно.
•    Розпилювач. Необхідний для розпилення води в конструкції ледогенератора.
•    Планка з розпилювачами. Такі деталі мають різну кількість розпилювачів, в середньому від 5 до 9 штук. Розмір планки залежить від конкретної моделі ледогенератора. 
•    Конденсатор. Це пристрій, який накопичує енергію електричного поля. Без його застосування функціонування більшості електричних приладів є немислимим. Тому даний елемент широко використовується і в конструкції сучасних ледогенераторов.
•    Фільтри для очищення води. Встановлюються в більшості моделей ледогенераторов. Деякі з них навіть можуть бути оснащені системами самоочищення. Якщо ж такої системи немає, то очищення слід проводити регулярно, щоб уникнути швидкого виходу з ладу фільтрів.
•    Насос. Використовується для транспортування рідини по системі. 
•    Сальники. Є основними ущільнювальними елементами, використовуваними в сучасних льодогенератор. Забезпечують надійне ущільнення рухомих вузлів.
•    Ущільнювальні кільця. Ще один вид ущільнювачів, широко використовується в конструкціях ледогенераторов. Рівно як і у випадку з сальниками, такі вироби бажано мати в запасі.
•    Контактор. Прилад, який використовується для управління електродвигунами великої потужності. В деяких випадках замість контакторів використовуються керуючі реле. Контактори використовуються для здійснення частих вмикань та вимикань силових електричних ланцюгів в дистанційному режимі.
•    Силове реле. Подібно до контактору служить для дистанційного включення і виключення силових електричних ланцюгів в нормальному робочому режимі. Нерідко використовуються у простих пристроях управління, виконуючи тут функції контакторів у допоміжних ланцюгах.
•    Шланговий злучник. Використовується для внутрішнього з'єднання деяких вузлів системи. Виготовляється з міцного пластику. У конструкції ледогенератора присутній цілий ряд шлангових з'єднань, як прямих, так і гнутих. Всі вони широко представлені в каталозі продукції нашого сайту.
•    Шланг переливу. Контролює рівень рідини в різних ємностях.
•    Електромагнітний клапан. Це пристрій необхідно для якісного регулювання потоків рідин і газів усіх типів. В льодогенератор сучасного типу використовується для контролю за переміщенням хладагента. 
•    Зливний штуцер. Призначається для випуску рідини із системи.
•    Фітинги для клапанів. Служать перехідними і сполучними елементами у системах даного типу.
З яких причин можуть виникнути несправності обладнання
Навіть професійне кухонне обладнання може з часом вийти з ладу. І причиною цьому може бути не неправильна експлуатація, а той факт, що у кожної деталі є свій експлуатаційний ресурс. Природно, професійне обладнання має більш високі показники довговічності, ніж побутові аналоги, але все ж, з часом і такі електроприлади виходять з ладу.
Нерідко такі проблеми виникають з наступних причин:
•    Відсутність правильного обслуговування.
•    Електрична ланцюг не володіє необхідним захистом.
•    Не дотримуються елементарні правила експлуатації.
При необхідності заміни тієї чи іншої деталі, віддавати свою перевагу слід оригінальним виробів. Таким частинам притаманні наступні переваги:
•    Ідеальна сумісність з обладнанням певної моделі.
•    Великий робочий ресурс.
•    Висока якість і функціональність.
Де придбати комплектуючі до льдогенераторам Brema
Якщо ви хочете придбати якісні запчастини до професійних ледогенераторам Brema, то вам слід звернути увагу на каталог продукції, представлений на нашому сайті. Тут до вашої уваги будуть запропоновані наступні переваги:
1.    Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки оригінальні запчастини.
2.    Продукція компанії Brema за низькими цінами через те, що ми є офіційними дистриб'юторами даної продукції.
3.    Великий асортимент запчастин до професійного обладнання для кухонь.
4.    Ретельний сервісний контроль пропонованих комплектуючих.
5.    Для зручності наших клієнтів нами була розроблена спеціальна логістична програма.
Працюючи по всій території України, ми здатні здійснити максимально швидку доставку комплектуючих Brema у будь-який куточок нашої країни. Крім цього, ви можете знайти на нашому сайті також комплектуючі від інших виробників за доступними цінами. Ми працюємо з багатьма відомими виробниками професійного кухонного обладнання.

В асортименті з наявності і під замовлення будь-яка оригінальна запчастина на італійські льодогенератори Brema

Запчастини від виробника до ледогенераторам Brema

    Якісна професійна техніка, зокрема льодогенератори – бажане придбання для кухні в ресторани, кафе, бари. Однак високі експлуатаційні навантаження і несвоєчасне обслуговування сприяють її відмов. Компанія UKRZiP.COM.UA пропонує запчастини Brema в Україні за низькими цінами від виробника.

Важливо: якість і надійність

    В онлайн-каталозі представлені замінні деталі від декоративних елементів до функціональних вузлів. Широкий асортимент оригінальних товарів дозволяє швидко відновити працездатність агрегатів у всіх режимах. Великий вибір запасних частин до модельного ряду продукції бренду включає:

 • насоси, у тому числі універсальні в зборі;
 • таймери і двигуни до них;
 • термостати бункера, випарника, захисні;
 • соленоїди і електромагнітні котушки;
 • температурні сенсори;
 • помпи і крильчатки до них;
 • планки розпилювачів;
 • підшипники;
 • конденсатори, випарники та ін

    На будь льодогенератор Brema запчастини швидко знайдуться на складі або будуть оперативно поставлені з Італії. Багато замінні комплектуючі є універсальними. Їх за всіма характеристиками допустимо встановлювати в агрегати від:

 • MBM-Italia;
 • Emmepi;
 • Fagor;
 • Electrolux;
 • Rancilio;
 • Everlasting;
 • Zanussi;
 • NTF.

Переваги придбання запасних частин UKRZiP.COM.UA

    Кваліфіковані менеджери перед прийняттям замовлення допоможуть зорієнтуватися в каталозі, відповідять на питання і дадуть рекомендації по оптимальному вибору запасних елементів. Компанія UKRZiP.COM.UA є офіційним партнером виробників. Тому ціна на оригінальні запчастини на італійські льодогенератори Brema знаходиться в низькому ціновому діапазоні. Замовлення продукції прямо від постачальника дозволяє отримувати:

 • цінові бонуси від довгострокового співробітництва;
 • оригінальні вироби високої якості;
 • мінімальні терміни доставки;
 • виконання індивідуальних заявок.

    Останні приймаються цілодобово та оперативно обробляються персоналом. Завдання вирішується швидко, якщо потрібні деталі знаходяться на складському зберіганні. Поставки відсутніх компонентів займають погоджене з клієнтом час. Придбати запчастини Брема в компанії UKRZiP.COM.UA фінансово вигідно. Вони дозволяють у найкоротший термін повернути справну техніку в технологічний процес підприємства громадського харчування.

Продаємо запчастини до льдогенераторам:

Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 1565W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 350
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії C 150A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії C 150W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії C 300A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії C 300W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 1265A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 1565A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 1565W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 425A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 425W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 640W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 840 A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 955A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB 955W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії CB-640A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії СВ 840W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії DSS 42W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії FRESH MAKER
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G160W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G160А
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G280A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G280W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G510 Split
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії G, модель G510A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GB 902W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 1540 A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 1540 W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 1555 A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 1555 W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 601A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 902A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 903A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії GВ 903W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії HIKU 26W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії IMF 28A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії IMF 28W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії IMF 35 A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії IMF 58A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії IMF 80 А
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії M SPLIT 1500
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 1500А
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 2000
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 250 A
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 350
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 350 Split
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 350W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 600
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 600 Split
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 800
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 800 Split
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Muster 800W
Brema I. M. S. p.a. Льодогенератор серії Split 1000 CO2
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии Split 600 CO2
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии TB 1405 A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии TB 1405W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии TB 551 W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии TB 852 A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии TM 450 A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии VB 250A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии VM 900 A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии VM 900 W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 1265W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 184
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 184A INOX
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 184W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 184W INOX
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 246
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 246W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 249A
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 249W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 316
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 316W
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 416
Brema I.M. S.p.a. Льдогенератор серии СВ 416W