

Датчик рівня накипу для пароконвектомату Rational SCC_WE 61-202/iCombi Pro (арт. 50.01.640S)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| приєднання | кодований штекер |
| довжина дроту | 160 мм |
| довжина датчика | 78 мм |
| діаметр вхід | 3/4" зовн. різьба |
| діаметр вихід | 3/4| внутр. різьба |
| підходить для моделі | SCC_WE 61-202, /iCombi Pro |
---
UKRZiP.COM.UA — інтернет-магазин запчастин для професійного обладнання HoReCa
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
- Ціна: 4 890 ₴
