
Датчик об'єму води для обладнання Rational SCC 61-202/VCC 111/211/311 (арт. 87.00.655)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик потоку SDC з кабелем L-1.3m. Дає змогу платі керування, визначити кількість води залито в парогенератор у процесі наповнення.
Для пароконвектомату електр. і газового RATIONAL) Серія SCC101, SCC102, SCC201, SCC202, SCC61, SCC62
| приєднання | кодований штекер |
| довжина дроту | 1300 мм |
| довжина | 104 мм |
| діаметр вхід | 10 мм |
| діаметр вихід | 10 мм |
| пропускна здатність | 1-25 л/хв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
- Ціна: 6 340 ₴/комплект
