

Клапан одновентильний 200-240V елетромагнітний для пароконвектомату Rational SCC/CM (арт. 50.01.146P)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rational 50.01.146 Solenoid Valve Single 200-240V 50/60HZ SCC101, SCC102, SCC201, SCC202, SCC61, SCC62
У разі несправності цього клапана пароконвектомат не зможе закінчити процес автоматичного миття.
| виготовлення | одинарний |
| модель | прямий |
| матеріал | пластмаса |
| вхід | 3/4" |
| живлення | 230 В перем. струму |
| перехідник вхід | 10 л/хв |
| вихід | 11,5 мм |
| умовний прохід | 10 |
| колір регулятора витрати вхід | білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 810 ₴
