
Клапан подвійний Robertshaw 200-240V для пароконвектомату Rational SCC (арт. 50.00.138)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rational 50.00.138P Solenoid Valve Dual двовентильний елетромагнітний соленоїд підходить до моделей SCC101, SCC102, SCC201, SCC202, SCC61, SCC62
| виготовлення | подвійний |
| модель | прямий |
| матеріал | пластмаса |
| вхід | 3/4" |
| живлення | 230 В перем. струму |
| вихід | 11,5 мм |
| умовний прохід | DN10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
- Ціна: 1 300 ₴
