

Клапан електромагнітний 200-240V для обладнання Rational SCC/VCC (арт. 50.00.316P)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rational 50.00.316P Solenoid Valve Single Coil 200-240V 50/60HZ
| виготовлення | одинарний |
| модель | прямий |
| матеріал | пластмаса |
| вхід | 3/4" |
| живлення | 230 В перем. струму |
| виробник | EATON/INVENSYS/Robershaw |
| вихід | 11,5 мм |
| умовний прохід | DN10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 730 ₴
