Поставка 7..14 днів




Насос Olympia T41 (230 В 0,29 кВт) 16042 для Krupps, Dihr, Kromo та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | T41 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,29 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 29 мм |
| діаметр вихід | 27 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 8 мкф |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
Код товару за схемою:
ALBA HOROVICE 16042
Dihr 0016042, DW16042
Kromo 0016042, DW16042
Krupps 16042
Metos 16042
Olis 16042
Olympia T.41-K
Насос підходить до моделей посудомийного обладнання:
Dihr - LINEAR, 6U LINEAR, LINEAR CF
Olis - OLDS40-1081010, OLDS40D-1081011, OLDS40LS-1081012, OLDS40LSD-1081013, OLLinear
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 15 580 ₴
