Поставка 7..14 днів




Насос Olympia T45 (0,33 кВт 230 В) 0018300 для посудомийної машини Angelo Po, Dihr, Krupps та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | T45 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,33 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 33 мм |
| діаметр вихід | 30/28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 215 мм |
| конденсатор | 8 мкф |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
Код по схемі:
ANGELO PO 3034630
DIHR 0018300, 18300, DW18300
KROMO 0018300, DW18300
OLIS 18300 OLYMPIA T.45-K
RHIMA 50400071
Насос підходить до моделей обладнання:
ANGELO PO - KD40, KD40LSPS, KD40LUX
DIHR - ELECTRON 400, GS40, TEKNO4
KROMO - AQUA-40, K37, K40, LUX-40, LUX-40-ELETTRONICA
KRUPPS - KORAL-206, KORAL-208LS, KORAL-209, KORAL 540DB, KORAL 205, KORAL 206, KORAL 207, KORAL 208, KORAL 208 LS, KORAL 209, KORAL 210, KORAL SR400
OLIS - OLGS40, OLGS40-1080701, OLGS40-NEUTRA, OLGS40D-1080708, OLGS40D-1081003, OLGS4S0LSD-1081004
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 14 150 ₴
