

Насос Olympia T.33PRS (230В 0,25кВт) 15100/DO для посудомийної машини Dihr, Kromo, Olis та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | T.33PRS |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,25 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 15 мм |
| діаметр вихід | 14 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 185 мм |
| конденсатор | 8 мкф |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
Код за деталюванням:
Dihr 15100/DO
Kromo 15100/DO
Metos 15100/DO
Rhima 50400038
Насос підходить для моделей професійних посудомийних машин:
Dihr 123EU (ELECTRON1000 PLUS), 32ELKC (ELECTRON400 ACQUA PULITA), 124EU (ELECTRON500), 124PU (ELECTRON500), 29ELK (ELECTRON500), 122EU (ELECTRON600), 83ELK (ELECTRON600), 29S (GASTRO500), 29S (GASTRO750S), 81E (LP3S PLUS), 81E (LP3STR PLUS), 108EU (OPTIMA500 CUTLERY), 115U (OPTIMAHR), 106EK (PREMIUM40), G12S, 144R (GASTRO11S), 14U (GASTRO11S), 373R (GASTRO12S), 373U (GASTRO12S), 112E600U (H600E PLUS), 373U (HT12), 37U (HT12), 112EU (HT12E PLUS), 106EU (OPTIMA400), 107EU (OPTIMA500), 109E (GRANUL1000), 110EU (GRANUL900), 68E (GRANUL900), 116EU (LP1/800), 17R (LP1/800), 17U (LP1/800), 123ES5U (LP1S5), 123ES5U (LP1S5 PLUS), 70R (LP1S8), 70U (LP1S8), 117EU (LP1S8 PLUS), 118EU (LP2 PLUS), 119EU (LP3 PLUS), 120EU (LP4S8 PLUS), 82E (LP4S8 PLUS), 82E (LP4S8TR PLUS), HOOD-110, HOOD-130, HOOD-140 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 18 020 ₴
