

Насос Olympia T7 (230В 0,52кВт) 150914 для посудомийної машини Dihr, Angelo Po та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | T7 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,52 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 50 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 230 мм |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
Оригінальний код за заводською схемою:
Alba 150914
Alpeninox 0L3045
Angelo Po 3022650
Dihr 150908, 150914
Electrolux 0L3045
Kromo 150908, 150914
Metos 150908, 150914
Rhima 50400042
Sagi 3022650
Zanussi 0L3045
Насос підходить до моделей посудомийного обладнання:
Angelo Po - KD60, KD60E, KD60EAT, KD60M, KD60MA, KD60ME, KD60MPS, KD60MPSA, KD60PS, KD60PSD, KD6EATSD, KN50, KN50M, KN50MPS, KN50PSDD, LP70
Dihr - 107EU (OPTIMA 500), 108EU (OPTIMA 500 CUTLERY), 121EN (DS50), 122EU (ELECTRON 600), 124EU (ELECTRON 500), 124PU (ELECTRON 500), 291P (TEKNO 6 ACQUA PULITA), 29ELK (ELECTRON 500), 29S (GASTRO 500), 29S (GASTRO 750S), 31R (GS45), 31U (GS45), 78R (DS50), 78U (DS50), 78UT (DS50 TOUCHE RL09), 83ELK (ELECTRON 600), 86U (DS45), 9R (GS50), 9U (GS50), ELECTRON 500 CLEAN, GASTRO 750, GASTRO 900
Zanussi - NUCABG, NUCABWSG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 16 960 ₴
