Поставка 7..14 днів




Насос FIR 3911.1425 (230В 0,55кВт) 1037304600 для Mareno DLS30, Hemerson, Mach та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 3911.1425 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,55 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 205 мм |
| конденсатор | 10 мкф |
| виробник | FIR (Італія) |
Код по схемі:
BONNET 54103
HEMERSON 140216
MACH 512074800
MARENO 1037304600
MEIKO 9547992, 9623417
OEM EA003
THIRODE 904001, 904013
Насос підходить до моделей посудомийних машин:
MARENO - DLS30, DLS303, DLS30P, DLS30P3, DLS31, DLS313, DLS31P3, MLS30, MLS303, MLS30P, MLS30P3, MLS31, MLS313, MLS31P3, MLS35, MLS353, MPLS30P и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 10 340 ₴
