Поставка 7..14 днів




Насос FIR 2228.1900 (230В 0,15кВт) 100303 для посудомийної машини Adler, Comenda, Whirlpool та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 2228.XXXX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,15 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 26 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 190 мм |
| конденсатор | 5 мкф |
| виробник | FIR (Італія) |
Код із заводського деталізації:
LF 3122184
COMENDA 100303, 100701
WHIRLPOOL 7719850100
Насос підходить до моделей посудомийного обладнання:
Adler - COMPACT EXTRACTIBLE
Comenda - B10T, B11T, B12T, BR20, BR20A, BR25, BR25A, LBC210, LBC215, LBC215A, LBC275, LBC275A, LBR200, LBR215, LBR215A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 11 550 ₴
