Поставка 7..14 днів




Насос Alba Pumps C.42133 (230В 0,11кВт HP0.15) для посудомийних машин Electrolux Professional, Zanussi та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 42133 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,11 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 196 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 6 150 ₴
