Поставка 7..14 днів




Насос Alba Pumps C.904SX (150 Вт 230 В) 10501/A для Lamber, Compenda, Dihr та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | C904 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,15 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
Код по схемі:
ADLER - 40244
BOBECK - E10501/A
COMENDA - 100370
COMENDA - 100628
COMENDA - 100660
DIHR - 10501/A
DIHR - DW10501/A
HOONVED - 25311
JEMI - 2011003
LAMBER - 0300252
Насос для моделей посудомийного обладнання:
COMENDA - B10, B11, B12, B20
DIHR - DERBY, gs 35w, 40w, 50w, GS35W, star, gran derby
HOONVED - e36, e40, e60
LAMBER - S400 ek, S460 ek, S480 ek
SAMMIC - SL19
WEGA - PULSARDUE и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 7 580 ₴
