Поставка 7..14 днів




Насос Alba Pumps C1001 (550 Вт 230 В) 0301203 для посудомийної машини Lamber, Silanos, Luxia та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | C1001, C.1001, LM1001SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,55 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 16 мкф |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
Код по схемі:
0301203 LAMBER
L1304 LUXIA
L1305 LUXIA
Насос для моделей посудомийного обладнання:
LAMBER - 01F, 01F DEP, 045F, 045F DEP, 050F, 050F DEP, 075F, 075F DEP, F85, F85 DEP, F92, F92 DEP
LUXIA - K502QBS
SILANOS - N50, E1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 10 810 ₴
