Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF320VSX (0,6 кВт 230 В) 902263 для посудомийної машини Angelo Po, Silanos та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF320VSX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,6 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 230 мм |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Код насоса за деталюванням:
ANGELO PO 32M5770
EMMEPI 902296
SAGI 32M5770
SILANOS 902263, 902296, 902297
WHIRLPOOL 483286001761, 483286008878
Насос для моделей посудомийного обладнання:
ANGELO PO - LF50, LF50E, LF50E VERS 12-2012, LF50E VERS 2007, LF50EM, LF50EM VERS 12-2012, LF50EMPS, LF50EMPS VERS 12-2012, LP70
SILANOS - 660 TRONIC, 670F, 670F PDG-PBG, 670 TRONIC, A660 TRONIC, A670F, E45, E50, HBS 100 WP, N600, N600 EVO, N700, N700F, N700F PS, N700PS, V45, V50, A670F PS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 14 950 ₴
