

Насос LGB ZF140SX (230В 0,36кВт) 35143 для посудомийної машини Comenda, Hoonved та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | ZF140SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,36 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 190 мм |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою:
Compenda 100785
LF 3122357
Hoonved 35143
LGB EPR1453
Насос для моделей посудомийного обладнання:
COMENDA - BC2E, BC2EA, BC2ERCD, BC33E, BC33E RCD, BC33EA, BC3E, BC3EA, BC3ERCD, BHC25, BHC25A, BHC30, BHC30A, BHC30E, BHC30EA, BHC30HR, BHC30HR380, BHC30HRA, BHC30HRA380, BHC433, BHC433A, LB200, LB200A, LB215, LB215A, LB260, LB260A, LB275, LB275A, LB275MRCD, LB275RCD, LB275C, RB200, RB200A, RB260, RB260A, RG18, RG20, RG26, RG40, RG48
HOONVED - C43, C46E, C48, SG4, STS43, STS48, C43 2°, C43E, C43ED, C46E, C46ED, C48 2°, C48D 2°, DP35 2°, DP35D 2°, DP40 2°, DP40 RIB 2°, DP40D 2°, DP40D RIB 2°, GS-X1011 2°, GS-X1011WEH 2°, GS-X1021 2°, GS-X1021WEH 2°, RSP40, RSP40A, SG4E PD, SG4E PS, SP35 2°, SP35E, SP35ED, SP40 2°, SP40D 2°, SP40E, SP40ED, ST43DE, ST43E, ST48DE, ST48E, ST48EBT, STS43 2°, STS43D 2°, STS48 2°, STS48 RIB 2°, STS48D 2°, STS48D RIB 2°
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 8 480 ₴
