

Насос LGB ZF400SX (230 В 0,8 кВт) 80112 для посудомийної машини Colged, Elettrobar та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | ZF400SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,8 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 60 мм |
| діаметр вихід | 49 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 210 мм |
| конденсатор | 16 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою:
Amatis 80112
Bartscher 080114
Bonnet 2001517, 2001517H
Capic L350267
Colged 80112, 80113, 80114
Cookmax 80112
Dexion 80113, 80114
Elettrobar 80112, 80113, 80114, 926078
LF 3122450
Eurowash 80113, 80114
Fagor 12026586, EU80114
Hobart 139321, 139321-471, 139321-963, 13947, 80114
LGB EPR1230, EPR2287, ZF400SX
MBM 80112, 80113, 80114
Maidaid MH100587
Rancilio 65080112
Thirode 2001517H
Насос для моделей посудомийного обладнання:
Colged - GL270HP, GL71, GL72, GL72CRP, GL74, GL740, GL74A, GL74CRP, GL80, GL81, GL82, GLA, GS60, L61, L62, LP60, LP92, SILVER72, TOPTECH740 Dexion LP101-98-00, LP102-98-00, LP103-98-00, LP800-00-092
Elettrobar - GL740, LP00, LP092, LP60, LP800, LP92, NIAGARA283, RIVER281CRP, RIVER282, RIVER282CRP, RIVER70, RIVER71, RIVER80, RIVER81, RIVER81A, RIVER81C, RIVER81CRP, RIVER81PAP, RIVER82, RIVER82CRP, U60E
Eurowash - 723, GL72, GL723 Fagor LP60B, LP92
Hobart - EH60, GL71, GL72, GL74, H65, H66, H67
MBM - L065, L61, L62, LK100, LK1010, LK110, LK130, LK620, LK621, LK625, LKDX110, LOD65, LP00, LP092, LP800, LP92 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 12 300 ₴
