Поставка 7..14 днів




Насос FIR 1267.1400 (230В 0,18кВт) 40204 для посудомийної машини Adler CF35, DS103, DS13 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 1267.1400 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,18 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 185 мм |
| конденсатор | 10 мкф |
| виробник | FIR (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
40204 ADLER
1267.1400 FIR ELETTROMECCANICA
771985010064, 840204 WHIRLPOOL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 13 830 ₴
