Поставка 7..14 днів




Насос FIR B266H1500 (230В 0,22кВт) 33542 для посудомийної машини Hoonved STS43, C48DL та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | B226H |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,22 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 33 мм |
| діаметр вихід | 30/28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 195 мм |
| конденсатор | 5 мкф |
| виробник | FIR (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
B226H1500, 0226/H FIR ELETTROMECCANICA
33542 HOONVED
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
HOONVED - C48D DL, STS43, STS43D, STS48, STS48D, C48 DL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 17 860 ₴
