Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF320SX (0,55кВт 230В) 31682 для посудомийної машини Hoonved C6, C60E, SP5E та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF320SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,55 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 220 мм |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Hoonved 31682
LGB EPR0630
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Hoonved - ST53E, STS53D, C53, C53D, C53E, C53ED, C6, C60E, C60ED, C6D, C6DE, C6E, DP45DE, DP45E, DP50DE, DP50E, HC5, HC50, HSP5, HSP50, SP45E, SP45ED, SP5, SP50E, SP50ED, SP5D, SP5DE, SP5E, ST53DE, ST60DE, ST60E, ST60EBT, STS53, STS60, STS60D и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 14 100 ₴
