Поставка 7..14 днів


Насос LGB ZF150SX (230В 0,2кВт) 25311 для посудомийної машини Hoonved CM43, E36 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF150SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,2 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 170 мм |
| конденсатор | 10 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Hoonved 25311, 31654
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Hoonved - CM43, CMD43, E36, E40, E40-2F, E43, INDY43F, NK43, NKD43, TS43, UNI43C, UNI43R, UNI43RD, UNI48R, UNI48RD
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 11 930 ₴
