

Насос LGB ZF340SX (700Вт 230В) 0L0126 для посудомийної машини Zanussi, Electrolux та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | ZF340SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,7 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 38 мм |
| приєднання | - |
| фази | 1 |
| об'єм постачання | з тримачем |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| довжина | 210 мм |
| виробник | LGB (Італія) |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| з'єднання з допоміжним тиском | M8 |
Заводський код за схемою обладнання:
Electrolux 0L0126, 277241
LGB EPR1665
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - WT4 (400007), WT4B (400008), WT4D (400009), WT4DB (400015), WT46 (400016), WT4DG (400018), WT4WS1 (400019), WT4BWS (400027), WT4DWS1 (400028), WT4BDWS (400029), NUC3DD (400041), WT4D60 (400042), WT4DDG (400043), EUC1 (400055), EUC1DP (400056), EUC1WS (400057), EUC1DPWS (400058), EUC3 (400059), EUC3WS (400060), EUC3DP (400061), EUC3DPWS (400062), EUC1G (400063), EUC1DP60 (400064), EUC3DD (400065), ZUCADDROW (400066), ZUCADDROW6 (400067), EUCADD60 (400068), LS5/1 (400100), LS5/1DP (400102), LS5/1WS (400103), LS5/1WSDP (400110), LS5/3 (400112), LS5/3DP (400113), LS5/3WS (400114), LS5/3WSDP (400115), FUCA3DD (400116), LS5/3WSDPD (400117), LB5DPG (400119), NUC1DPP (400120), NUC1DUK (400122), NUC1DDUK (400123), LS5/1DP60 (400124), LS5/1DPAUS (400125), LS5/1DPCS (400126), KUC3 (400127), KUC3DP (400128), NUC1DDRUKP (400130), NUCA1GRUK (400131), NUC1D (400133), NUC1DD (400134), EUCA1DP (400137), NUC1GMS (400138), EUC3DPCAG (400139), NUC1 (400140), NUC1DP (400141), NUC1WS (400142), NUC1DPWS (400143), NUC3 (400144), NUC3WS (400145), NUC3DP (400146), NUC3DPWS (400147), NUC3DDWS (400148), NUC1DP60 (400149), NUC1DPA (400150), ZUCA1 (400151), ZUCA3 (400152), EUCADDROW (400153), EUCADDROW6 (400154), NUC1DPDD (400155), NUCAIWSG (502011), LS6EADPWS (502014), LS6EADPWSG (502015), WT38WS (502016), WT38WSG (502017), WT38MEDWS (502018), LS6EADPDWS (502022), WT38DWS (502023), EUCAIWS (502028), EUCAIWSG (502034), EUCAIMLWS (502036), ZUCAIDPWS (502051), ZUCAIDDWS (502053), FL5 (690004), FL5DP (690005), LV5 (690006), LV5DP (690007), LV5/3WSDP (690008), FL5/3WSDP (690009), UC5DP (690010), UC5WSDP (690011), LD5DP (690013), LD5 (690014), UC5/1 (690017), UC5/1DP (690018), FL5DDG (690027), NUC1G (690028), NUCA1DDG (698005), LV6EADPWS (698011), FL620ADPWS (698014), FL620DPWSG (698027), NUCA1DPDDG (698049), ET5EDWS (698084), ET5AIDPWS (698089), AUCAIDPWS (698094), AUCAIWSG (698096) и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 20 460 ₴
