Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF290SX (230В 0,65кВт) 464.013.00 для посудомийної машини Marels, Modular, Jemi та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF290SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,65 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 38 мм |
| фази | 1 |
| допоміжний тиск | відкритий. |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| з'єднання для допоміжного тиску | 13 мм |
| довжина | 200 мм |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Bonnet 54103, 904001
FIR 3911, 3911.1408
Lasa 3519340
Mach 512007300, 512055500, 80001201, 80004611
Mareno 1037304600
OEM EA003
Thirode 54103, 904001
Winterhalter 3102014, 3102276
Jemi 2011002, 2011027
LGB EPR0509
Modular 464.013.00
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Jemi - GS4 AF, GS4-2, GS4-2-AF, GS6, GS6 AF, GS-4
Marels - ECO5, OPT 50, OPT 70
Modular - DW50, DW50DT, DW51, DW51DT, DWD51, DWD51DT, DWD59, DWD59DT, ECO51, ECO51-2, ECO51T, ECO51T-2, ECO52, ECO52-2, ECO52T, ECO52T-2, ECO56A, ECO56A-2, ECO56AT, ECO56AT-2, OPT510, OPT510-2, OPT512, OPT560A, OPT560A-2, OPT706A, OPT706A-2, OPT710, OPT710-2, OPT712, OPT712-2 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 16 320 ₴
