Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF270VSX (0,4кВт 230В) 902263 для посудомийної машини Angelo-Po, Silanos N700 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF270VSX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,4 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 39 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 209 мм |
| конденсатор | 10 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Angelo Po 32M5770
LF 3122399
LGB EPR1760, ZF270VSX
Makro-Professional / Metro-Professional 902263
Silanos 902263, 909057
Stalgast C003419
Whirlpool 483286001761, 483286008878
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Angelo Po - LF50, LF50E, LF50E VERS 12-2012, LF50E VERS 2007, LF50EM, LF50EM VERS 12-2012, LF50EMPS, LF50EMPS VERS 12-2012, LP70
Makro-professional - GDW2001 Metro Ag - GDW2001
Metro France - A670F
Silanos - A670F PS, 660 TRONIC, 670F, 670F PDG-PBG, 670 TRONIC, A660 TRONIC, A670F, E45, E50, HBS 100 WP, N600, N600 EVO, N700, N700F, N700F PS, N700PS, V45, V50 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 10 970 ₴
