Поставка 7..14 днів


Насос LGB ZF131DX (0,2кВт 230В) 902235 для посудомийної машини Silanos LP57, Whirlpool та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF131DX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,2 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 26 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 195 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Eurofrance BA3/21, EU3/21
LGB EPR1002
Rancilio 34013300
Silanos 902235, EPR1002
Whirlpool 483286000989, EPR1002
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Silanos — LP57, LP57 TRONIC, VS H50 40NDP, 600, 700, HBS 100 WP, W700A та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 8 060 ₴
