Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF121SX 908880 (230В 0,3кВт) для посудомийної машини Silanos R20, ALTA та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF121SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,3 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 26 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
LGB EPR1431
Silanos 902231, 908880
Whirlpool 483286008168
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Silanos - 030, 030PS, 630, A630 TRONIC PS-PDG-PBG, CARINA, R20, R20A, R23A, SVELTINA, 024, 624A, A624A, ALTA, PICCOLA и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 7 690 ₴
