Поставка 7..14 днів




Насос LGB CRC-R DX 902241 (230В 0,18кВт) для посудомийної машини Silanos DS D45-30 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | CRC-R DX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,18 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 12 мм |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 175 мм |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| конденсатор | 4 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
LGB EPR3344
Silanos 902241
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
EMMEPI - L50, L50A, L50AP, L50P
SILANOS - LB EVO 62, LVC EVO GREEN 50, N1300, VS H50-40N, DS D45-30, DS D50-32, DS G40-28, DS G45-30, SECURA A060M, SECURA та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 10 710 ₴
