Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF160SX 902240 (230 В 0,41 кВт) для посудомийної машини Modular, Silanos, Diamond та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Інформація для замовлення
| тип | ZF160SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,41 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 180 мм |
| конденсатор | 12,5 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
464.113.00 DIAMOND
EPR0548 LGB
464.113.00 MODULAR
902240-OLD, 902261 SILANOS
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
MODULAR - DWD45, DWD45DT, GW35, GW40, GW41, GWD40, GWD40DT, GWD41, GWD41DT, L451, L451-2, L452, L452-2, L456A, L456A-2
SILANOS - 250, E40, F27A, N2500, N5000, N7500, N9000, T2000, T3000, R29A, V40 и др.
- Ціна: 13 520 ₴
