Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF135 SX 902261 (230 В 0,37 кВт) для посудомийної машини Silanos N2500, T2000 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF135 SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,37 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 210 мм |
| конденсатор | 8 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
EPR1598 LGB
RX94813975 ROSINOX
902261 SILANOS
483286003254 WHIRLPOOL
Насос для моделей професійних посудомийних машин SILANOS: E40, GRANBAR, GRANDE, N27, R29A, 250, F27A, N40, V40, N2500, N3500, N5000, N6000, N7500, N9000, T2000, T3000, TRAINO, TS2400, TS3700, TS4600, TSA2400, TSA3700, TSA4600
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 10 070 ₴
