Поставка 7..14 днів


Насос LGB AM5225DX 29562 (1,2кВт 230/400В) для посудомийної машини Aristarco, Hoonved CA120 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | AM5225DX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 1,2 кВт |
| напруга | 230/400 В |
| діаметр вхід | 62 мм |
| діаметр вихід | 52 мм |
| фази | 3 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 300 мм |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
2532 ARISTARCO
29562 HOONVED
34193 HOONVED
AM5225DX LGB
EPR0854A LGB
RX94801453 ROSINOX
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ARISTARCO - GL 1040, GL 1240
HOONVED - CA90, CA120, CAP7, ED550, ED650E, ED650S, RCA1100, RCA1200, RCA1200I и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 16 960 ₴
