
Насос Alba Pumps C3100 048304 (400В 750Вт) для посудомийної машини Zanussi LS7, Electrolux та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | C3100 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,75 кВт |
| напруга | 400 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 3 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 215 мм |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
048304 ALPENINOX
048304 ELECTROLUX PROFESSIONAL
148304 WHIRLPOOL
771985001858 WHIRLPOOL
048304 ZANUSSI
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ZANUSSI / ELECTROLUX - LS7D (503000), LS7 (503001), LS7UK/RP (503002), LV70 (503003), LS7F (503004), LS7DEK (503005), LS7/1UK (503006), LS7/9 (503007), LS7/DP (503008), LS7/60 (503009), WT40/9 (503010), WT40/F (503011), LS7HD (503012), WT40/J50 (503013), WT40/J60 (503014), WT40UKRP (503015), PH4/WT40 (503016), PH4RBP/WT40 (503017), FL700 (698015), HYDRA700 (727015), Z70 (777310), LS8D (505000), LS8 (505001), LS8UK/RP (505002), LC80 (505003), LS8F (505004), LS8DEK (505005), LS8/9 (505006), LS8/60 (505007), LS8/1UKRP (505008), LS8/DP (505009), WT50/9 (505010), WT50/UK9RF (505011), WT50/F9 (505012), WT50/6 (505014), WT50/1UKRP (505015), WT50/1 (505016), D800/9 (505017), D800/6 (505018), WT50/60 (505019), WT50/N (505020), LS8/HD (505021), WT50/J50 (505023), WT50/J60 (505024), LS8/UK1 (505026), LS8UK3 (505027), WT50/UK1 (505028), WT50/UK3 (505029), LS8/9DD (505031), LS8DEK (505037), HT800 (698025), HYDRA800 (727025), Z80 (777430) и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 12 990 ₴
