Поставка 7..14 днів


Насос Alba Pumps JM25444 (0,11кВт 230В d-28 мм) для професійної посудомийної машини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | JM25444 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,07 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 28 мм |
| фази | 1 |
| допоміжний тиск | закритий. |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| з'єднання для допоміжного тиску | 13 мм |
| довжина | 195 мм |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 5 410 ₴
