Поставка 7..14 днів




Насос Alba Pumps C6300 0L0406 (280Вт 230В) для посудомийної машини Electrolux, Zanussi WT1WS та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | C6300 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,28 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 32 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| допоміжний тиск | закритий. |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| з'єднання для допоміжного тиску | 13 мм |
| довжина | 200 мм |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Alpeninox 049057, 0L0406
Electrolux 049057, 0L0406, 30000332
Whirlpool 149057, 771985002084
Zanussi 049057, 0L0406
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - WT1WSDP (402010), WT2WSDP (402030), WT2WSDPD (402032), WT2WS (402035), WT1 (402041), WT1WS (402042), WT1TOP (402043), WT2TOP (402044), WT1/3DP (402046), WT2/3DP (402047), WT2DPAUS (402050), Z1 (776601), Z1/WS (776602), Z1TOP (776604), Z2 (776610), Z2TOP (776612) та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 7 420 ₴
