Поставка 7..14 днів




Насос Alba Pumps C.902SX (230В 0.07кВт) для посудомийної машини Kromo, Dihr, Metos, Compenda, Adler та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | C.902SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,07 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | ALBA PUMPS (Італія) |
Універсальний насос, може встановлюватися в професійних посудомийних машинах різних моделей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALBA PUMPS |
- Ціна: 7 580 ₴
