

Насос LGB PS64 15100/D (3/8" 230В) для посудомийної машини Dihr, Kromo, Olis та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| діаметр вхід | 3/8" |
| діаметр вихід | 3/8" |
| виробник | LGB (Італія) |
| тип | PS64 |
| напруга | 230 В |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,15 кВт |
| частота обертання | 2800 об./хв |
| фази | 1 |
| довжина | 170 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
15100/D DESCO
15100/D DIHR
B299.2351 FIR ELETTROMECCANICA (аналог)
15100/D KROMO
15100/D METOS
15100/D OLIS
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
DESCO - DS40D, DS50TS
DIHR - 86U (DS45), 321P (TEKNO4 ACQUA PULITA), 291P (TEKNO6 ACQUA PULITA), 110EU (GRANUL900), 68E (GRANUL900), 116EU (LP1/800), 17R (LP1/800), 17U (LP1/800), 123ES5U (LP1S5), 123ES5U (LP1S5 PLUS), 70R (LP1S8), 70U (LP1S8), 103U (DS35), 103UT (DS35 TOUCHE RL09 ), 104U (DS37), 104UT (DS37 TOUCHE RL09), 105U (DS40), 105UT (DS40 TOUCHE RL09), 121EN (DS50), 78R (DS50), 78U (DS50), 78UT (DS50 TOUCHE RL09), 20ELK (ELECTRON1000), 123EU (ELECTRON1000 PLUS), 125EU (ELECTRON400), 32ELK (ELECTRON400), 32ELKC (ELECTRON400 ACQUA PULITA), 124EU (ELECTRON500), 124PU (ELECTRON500), 29ELK (ELECTRON500), ELECTRON500 CLEAN, 122EU (ELECTRON600), 83ELK (ELECTRON600), 38R (G600), 38U (G600), 7R (GASTRO450), 7U (GASTRO450), 29S (GASTRO500), 295U (GASTRO500 PLUS), 297R (GASTRO750 PLUS), 297U (GASTRO750 PLUS), 29S (GASTRO750S), 102U (GS40), 10U (GS40), 74R (GS40), 74U (GS40), 31R (GS45), 31U (GS45), 9R (GS50), 9U (GS50), 66R (GS85), 66U (GS85), H63E (H600 ELETTRONICA), 111EN (HT12E), 111EU (HT12E), 6R (LINEAR), 6U (LINEAR), 32P (TEKNO4), 32R (TEKNO4), 29P (TEKNO6), 29R (TEKNO6), 144R (GASTRO11S), 14U (GASTRO11S), 373R (GASTRO12S), 373U (GASTRO12S), 373E (GASTRO12S ELETTRONICA), H63R (H600), 112E600U (H600E PLUS), 144U (HT11), 14R (HT11), 144S (HT111E), 144T (HT11T TOUCHE), 373U (HT12), 37U (HT12), 112EU (HT12E PLUS)
OLIS - 80E (OLLP 2 PLUS), 81E (OLLP 3 PLUS), 82E (OLLP 4 PLUS), 69U (OLLP ZERO), 17U (OLLP1 800), 70U (OLLP1 S8), 79U (OLDS 35), 75U (OLDS 37), 76U (OLDS 40), 86U (OLDS 45), 78U (OLDS 50), 20ELK (OLELECTRON 1000), 32ELK (OLELECTRON 400), 29ELK (OLELECTRON 500), 38U (OLG 600), 7U (OLGASTRO 450), 295U (OLGASTRO 500S), 31U (OLGS 45), 144R (OLHT11), 144R (OLHT12D), 373U (OLHT12S), 373E (OLHT12SE), 20S5 (OLLP1 S5) и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 21 940 ₴
