Поставка 7..14 днів




Насос Hanning UP60-386 9638029 (0,19 кВт 230 В) для посудомийної машини Meiko FV60.2, DV125.2 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | UP60-386 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,19 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 24 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 190 мм |
| конденсатор | 5 мкф |
| виробник | HANNING (Німеччина) |
Заводський код за схемою обладнання:
LF 3122846
Meiko 9544228, 9638029
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Meiko - ECOSTAR 530F-M-FA, FV60.2, DV120.2, DV125.2, DV80.2, EcoStar 545D-M-FA, FV28GIO, FV40.2G, FV40.2M и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hanning |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 32 750 ₴
