

Насос LGB LA50 130161 (0,47кВт 230В) для посудомийної машини Apach, Colged, Elettrobar та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | LA50 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,47 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 42 мм |
| діаметр вихід | 24/37 мм |
| фази | 1 |
| конденсатор | 10 мкф |
| виготовлення | з фланцем і шлангами |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 220 мм |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Amatis 130982
Colged 130161, 130982
Elettrobar 130161, 130982
LGB EPR2400
MBM 130161, 130982
Maidaid MH101381
RM Gastro 00010430
Wolk EPR2400
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
COLGED - NEOTECH500, NEOTECH500DDP, NEOTECH500G, NEOTECH500GS, NEOTECH600, NEOTECH600G, NEOTECH600GS, NEOTECH600GSLP, NEOTECH700, PROTECH611, PROTECH611G, PROTECH611GCLS, STARTECH605, STARTECH705, TOPTECH520, TOPTECH520CLS, TOPTECH521, TOPTECH521CLS, TOPTECH620, TOPTECH620CLS, NEOTECH700DPD, NEOTECH700SAS, PROTECH511, PROTECH511CLS, PROTECH511CLSID, PROTECH511G, PROTECH511GCLS, PROTECH511ID, PROTECH610, PROTECH610CLS, PROTECH610PS, PROTECH611CLS, PROTECH611CLSID, PROTECH611ID
ELETTROBAR - NIAGARA251, NIAGARA251D, NIAGARA261, NIAGARA261HPDP, NIAGARA261SA, PLUVIA260, PLUVIA270, PLUVIA270SAS, RIVER252, RIVER252ECS, RIVER253, RIVER253ECS, RIVER262, RIVER262ECS, RIVER362C, RIVER362T, NIAGARA251DP, NIAGARA261D, NIAGARA261DDP, NIAGARA261DP, NIAGARA261HP, NIAGARA261HPDG, NIAGARA261HPDPDG, PLUVIA260DP, PLUVIA270DPD
MBM - LS522, LS525
WOLK - WK2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 20 140 ₴
