

Насос LGB ZF522VSX 0L1914 (760Вт 230В) для посудомийної машини Electrolux, Zanussi та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | ZF522VSX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,76 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 62 мм |
| діаметр вихід | 50 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 255 мм |
| конденсатор | 16 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
0611636B00 ALPENINOX
0L1914 ALPENINOX
2147 ALPENINOX
0611636B00 ELECTROLUX PROFESSIONAL
0L1914 ELECTROLUX PROFESSIONAL
2147 ELECTROLUX PROFESSIONAL
EPR2147 LGB
0611636B00 ZANUSSI
0L1914 ZANUSSI
2147 ZANUSSI
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - LU7PDP (503020), LU7ADP (503021), LU7ADPWS (503022), WTU40PDP (503023), WTU40ADP (503024), WTU40ADPWS (503025), WTU40ADPDG (503026), ET7ADP (698019), LU700PDP (698033), LU700ADP (698034), LU700ADPWS (698037), EHTA (504226), EHTA60 (504227), EHTAWS (504228), EHTAI (504229), EHTAID (504230), EHTAIWS (504231), EHTAIDWS (504232), EHTAIG (504233), EHTAIWSG (504234), EHTAIAU (504235), EHTAIMLAU (504236), ZHTAWS (504237), ZHTAID (504238), ZHTAIWS (504239), ZHTAIAU (504240), ZHTA (504241), ZHTA60 (504242), ZHTAI (504243), EHTAIUSPH5 (504244), EHTAIUSPH6 (504245), EHTAO (505036), EHT (505046), EHT60 (505047), EHTG (505048), EHTM (505049), EHTM60 (505050), NHT (505051), NHTD (505052), NHT60 (505053), EHTAROW (505054), EHTAROW60 (505055), ZHTAROW (505056), ZHTAROW60 (505057), EHTAJ (505058), EHTAJ60 (505059), EHTAO60 (505060), ZHTAO (505061), ZHTAO60 (505062), KHT (505063), NHTM (505064), NHTM60 (505065), NHTP (505082), ZHT7 (505087), ZHT76 (505088), OHTAROW (698047), OHTAROW60 (698048), NHTDPDDG (698058), ET12AI (698097), ET12AIT (698098), NHTG (698110), AHTAWS (698115), AHTAIWS (698116), AHTAIG (698117), AHTAIWSG (698118), AHTA (698119), AHTAI (698120) и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 17 490 ₴
