

Насос LGB ZFCI121DX 0L0571 (230В 350Вт) для посудомийної машини Zanussi, Electrolux та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| тип | ZFCI121DX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,35 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 28 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 6,3 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Alpeninox 0L0571
Electrolux 049889, 08LS015, 0L0571
LGB EPR1722
Zanussi 0L0571
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - LB1 (402000), LB1WS (402001), LB1WSDP (402002), LB1/RBP (402004), LB1/TOP (402005), LB1/60 (402008), WT1WSDP (402010), LB2DPSAUS (402012), LB1G (402013), LB1WSG (402014), WT2TOP60 (402015), WT2DPDI (402016), WT2WSDPDI (402017), LB1TOP (402018), WT2TOPDI (402019), LB2WS (402020), LB2 (402021), LB2WSDP (402022), LB2/TOP (402024), LB2/RBP (402025), LB2WS60 (402028), WT2WSDP (402030), WT2WSDPD (402032), LB2WSG (402034), WT2WS (402035), WT1 (402041), WT1WS (402042), WT1TOP (402043), WT2TOP (402044), WT1/3DP (402046), WT2/3DP (402047), NGW2DPG (402048), NGW2WSDPG (402049), WT2DPAUS (402050), NGWP (402059), NGWDPDDP (402060), WT2 (402061), LB2DPDI (402062), LB2WSDPDI (402063), LB2WSDPD (402064), LB2TOP (402065), LB2DP3 (402066), WT2DPD3 (402067), NGWGMS (402068), NGWDPDDG (402069), NGW (402070), NGWDPDD (402071), NGWDPRBP60 (402072), NGWDD (402073), NGWDPDDTF (402074), EGWSI (402114), EGWSIGUK (402115), EGWSIG (402116), EGWSIDPBC6 (402117), ZGWSI (402118), ZGWSIG (402119), NGWSIGUK (402120), NGWSIGFUK (402122), EGWSIC (402133), EGWSICW (402134), EGWSICWP (402135), EGWSICWG (402136), EGWSICWGU (402137), EGWSICWPB (402138), EGWSICP3 (402139), EGWSDICG3 (402140), EGWSICWPB6 (402141), EGWSDICWGB (402142), EGWSICWGBU (402143), EGWSDICG (402144), EGWSDICWG (402145), ZGWSIC (402146), ZGWSICW (402147), ZGWSICWP (402148), ZGWSICWG (402149), ZGWSICWPB (402150), ZGWSDICG (402151), ZGWSDICWG (402152), NGWSICPU (402153), NGWSICWPU (402154), EGWSICGMS (402155), ZGWSICGMS (402156), XGWSICWP (402157), XGWSICWG (402158), XGWSICWG (402159), UC1 (690015), UC2WS (690016), GW1 (698200), GW1WS (698201), LV1WS (698202), LV1WSDP (698203), LV2WSDP (698204), LV2WS (698205), GW2DPG (698206), GW2WSDPG (698207), GW2G (698208), GW2WSG (698209), GW2WS (698210), GW2 (698211) и ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 8 850 ₴
