Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF400VSX 77553 (220/380В 700Вт) для посудомийної машини Colged, Elettrobar, MBM та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF400VSX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,7 кВт |
| напруга | 220-230/380-400 В |
| діаметр вхід | 60 мм |
| діаметр вихід | 49 мм |
| фази | 3 |
| виробник | LGB (Італія) |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 270 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
Amatis 77553
Bonnet 2001422H
Colged 77553
Elettrobar 77553
LF 5055774
MBM 77553
Thirode 2001422H
Virtus 77553
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
COLGED - TOPTECH 1223, TOPTECH 1228, A4000, A5000, GL84, PROTECH1117, PROTECH1122
DEXION - LT400-06-00
ELETTROBAR - RIVER 44, RIVER 252ECS, A4000, NIAGARA 2154, NIAGARA 2156, RIVER 154, RIVER MULTI 2256, RIVER MULTI 2258
EUROWASH - 3516, 3520
MBM - A4000, LTD216, LTD220, LTD326, LTDX222, LTDX272
WOLK - WKR17, WKR22, WKRA27
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 13 460 ₴
