Поставка 7..14 днів




Насос LGB ZF170SX 00202481 (320Вт 230В) для посудомийної машини Elframo, Komel, Emmepi та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | ZF170SX |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,32 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 26 мм |
| фази | 1 |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| довжина | 200 мм |
| конденсатор | 8 мкф |
| виробник | LGB (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Elframo 00202481
Emmepi 00202481, 809239
Komel 00202481
LF 3122351
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Elframo - B11, B15, BD11, BD13, BD14, BD46, BD47
Emmepi - LB40, LB40DG, LB40DGP, LB40EDG, LB40P, LBE40E
Komel - F11, F13, F14, F46, F47, F86, F88, F89, F91
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LGB Pumps |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 9 590 ₴
