Поставка 7..14 днів




Насос Olympia L63.T19 DW25021 (0,19кВт 230В) посудомийної машини Dihr, Kromo, Metos та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Інформація для замовлення
| тип | L63.T19 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,19 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 215 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
| конденсатор | 5 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
Dihr 0025021, 287587, DW25021
Kromo 0025021, DW25021
Metos 25021
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
DIHR - 103U (DS35), 103UT (DS35 TOUCHE RL09 ), 104U (DS37), 104UT (DS37 TOUCHE RL09), 100U (G35), 67R (G35), 67U (G35), 128MU (GS35), 101U (GS37), 73R (GS37), 73U (GS37)
KROMO - DW101M
- Ціна: 11 400 ₴
