Поставка 7..14 днів




Насос Olympia L71T5 5040 00202485 (0,38кВт 230В) для Desco, Elframo, Emmepi, Komel та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Інформація для замовлення
| тип | L71T5_5040 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,38 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 50 мм |
| діаметр вихід | 41 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 200 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
| конденсатор | 10 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
Elframo 00202485, 00202486, 20160062
Emmepi 809258, 809261
Komel 00202485, 00202486, 20160062
Maidaid MH100851
Olympia L71.T5_5040
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
Desco - LP35, LP39
Elframo - D30, D35, D36, D40, D45, D45DGT, SQ60, D40I, SQ42, SQ42E, SQ48, SQ48E, SQ55
Emmepi - LS005P, LS05, LS005
Komel - F93, F94, F96, F97, F94I, F95
- Ціна: 23 110 ₴
