Поставка 7..14 днів




Насос Olympia L63.T40 DW25024 (400Вт 230В) для посудомийної машини Dihr, Kromo та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | L63.T40 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,4 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 28 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 235 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| виробник | OLYMPIA (Італія) |
| конденсатор | 5 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
Desco 286940
Dihr 0025024, 286940, DW25024
Kromo 0025024, DW25024
Rhima 50400099
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
DESCO - DS40D
DIHR - 104U (DS37), 104UT (DS37 TOUCHE RL09), 105U (DS40), 105UT (DS40 TOUCHE RL09), 101U (GS37), 73R (GS37), 73U (GS37), 102U (GS40), 10U (GS40), 74R (GS40), 74U (GS40)
KROMO - AQUA-37-RL09, AQUA-40-RL09
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 14 680 ₴
