Поставка 7..14 днів


Насос FIR 2265.1920 40224 (0,55квт 230В) для посудомийної машини Whirlpool, Adler та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 2265.1920 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,55 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 45 мм |
| діаметр вихід | 40 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 245 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| виробник | FIR (Італія) |
| конденсатор | 16 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
40224 ADLER
2265 FIR ELETTROMECCANICA
771985010070 WHIRLPOOL
840224 WHIRLPOOL
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ADLER - AT50, CF50, CF50A, CF50A400, CF50ADP, CF50ADP400, DS600, DS600DP-PD и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 14 470 ₴
