Поставка 7..14 днів




Насос FIR 1267.1405 40227 (0,18кВт 230В) для посудомийної машини Whirlpool, Adler, Iberital та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| тип | 1267.1405 |
| частота | 50 Гц |
| потужність | 0,18 кВт |
| напруга | 230 В |
| діаметр вхід | 30 мм |
| діаметр вихід | 30 мм |
| фази | 1 |
| довжина | 180 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| виробник | FIR (Італія) |
| конденсатор | 10 мкф |
Заводський код за схемою обладнання:
40001, 40227 ADLER
1267.1405 FIR ELETTROMECCANICA
1267/A FIR ELETTROMECCANICA
771985010071 WHIRLPOOL
840227 WHIRLPOOL
Насос для моделей професійних посудомийних машин:
ADLER - B100, B101, B102, B103, CF35, CF35-1, CF35-1DP, CF35-DP, CF40DL, ECO35DP, EVO35DP, LN10, LN11, LN12, LN13 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fir |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 12 990 ₴
