

Насос Rebo MH30F1 1103066 (230В 30Вт) льодогенератора Angelo Po, Icematic, Scotsman, Simag та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| частота | 50 Гц |
| потужність | 30 Вт |
| напруга | 230 В |
| довжина | 135 мм |
| напрямок обертання | за годинниковою стрілкою |
| діаметр вихід | 12,7 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
Alpeninox 086047, 086054
Angelo Po 32M5830, 32M6310
Barline 620433.00, 793113.00, 793113.27, 793113.27R
Classeq F62043300
Electrolux 086047, 086054
LF 3122010
Faema 0000125070, 1190504, 889125070
Foster 1190504, 15315827
Giga 179311327, 500047, I6204330, I62043300, I79311327
Gorenje 500047
Hendi 3122010
Icematic 19550113, 500047, CS62043300
Sagi 32M5830, 32M6310
Scotsman 1103066, 1103066S, 3122010, 500047, 620433.00, 793113.00, 793113.27, 793113.27R
Simag 3122010, 620433.00, 62043300, 793113, 793113.27, 793113.27R
Whirlpool 186047, 186389
Zanussi 086047, 086054
Насос сумісний із моделями професійних кридогенераторів:
Angelo Po - PCC20A, PCC20W, PCC35A, PCC35W, PCC45A, PCC45W, PG22C, PG23C, PG23CW, PG24CW, PG30C, PG31CW, PG42C, PG43CW, PG60C, PG61CW, PGC18A, PGC18W, PGC25A, PGC25W, PGC35A, PGC35W
Barline - 1720, 1730, 1740, 1750, 1765, 1790, 18, 40, 50, B1706, B2006, BIS 30, BIS30, BUL 31, BUL20, BUL30, BUL31, BUL40, BUL65, BUL90
Icematic - N201M, N21S, N301M, N401M, N501M
Scotsman - AC045, AC055, AC085, AC105, ACM45, ACM55, ACM85, BI30, EC045, EC055, EC085, EC105, ICE ONE, ICE THREE, ICE TWO, MV1000, MV300, MV450, MV600, MV800, NU100, NU150, NU220, NU300, NW1008, NW458, NW608
Simag - SC20, SC30, SC40, SCN25, SCN35, SCN45, SD18, SD22, SD23, SD30, SD40, SD60, SDE18, SDE24, SDE30, SDE34, SDE40, SDE50, SDE64, SDN20, SDN25, SDN30, SDN35, SDN45, SDN65, SMN35, SMN45, SV135, SV215, SV315, SV385, SV535
Zanussi - CIM15A (105000), CIM15W (105010), CIM30A (105020), CIM30W (105030), CIM45A (105040), CIM45W (105050) и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRE |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Льодогенератор |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 7 630 ₴
