Продавець Ukrzip.com.ua - інтернет-магазин запчастин для обладнання HoReCa розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
437 відгуків
Консультація ➤ Viber +38(096)2778899
UKRZiP.COM.UA - інтернет-магазин запчастин для обладнання HoReCa
+380 (96) 277-88-99
Viber

Шланги трубки хімстійкі для насоса дозатора (перистальтичного)

Увага! Для продовження терміну експлуатації, ШЛАНГ у перистальтичному дозаторі-насосі, періодично потрібно змащувати ззовні трохи технічним вазеліном або силіконовим мастилом (там де крутяться ролики). По шлангу не повинно бути сухого ходу!

Шланги / трубки для перистальтичних насосів, спеціально розроблені для застосування в харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної, хімічної промисловості, сільськогосподарській техніки та інше.

Основні області застосування шлангів:

Біохімічні аналізатори
Подача певного обсягу хімічного засобу
Дозування мила, миючих засобів, біодобавок
Подача чорнил у поліграфічному обладнанні
Лінії очищення води
Лінії виробництва страв та напоїв
Інструменти КВП і А
Ідеально підходять для конденсаторів, інкубаторів, ексикатора, газових і дренажних ліній

Шланги перистальтичного насосу
    перистальтическом насосі, шлангочка є єдиним елементом, який знаходиться в контакті з робочою рідиною, вона призначена для перекачування в насосі чистячих (активно хімічних) і ополаскивающих коштів.  Це забезпечує насосу  певні переваги порівняно з іншими типами насосів, в таких робочих показниках як зручність в ремонті і простота в експлуатації. В основному, в перистальтичних насосах,  використовуються силіконові трубки, і інші види трубок на силіконовій основі, але вже з деякими  полімерними добавками, що надає їм певні фізико-хімічні властивості.

Сантопренові шланги (для миючої хімії)
   Трубки з сантопрена (Santoprene®) володіють багатьма властивостями, аналогічні властивостям силіконових трубок. Матеріал сантопрен (Santoprene®), з якого виготовлені трубки, являє собою запатентований тип термопластичного еластомеру-каучуку, це полиолефиновый матеріал, вироблений з допомогою процесу власної динамічної вулканізацією. Середній розмір частинок каучуку становить 1 мкм або менше, що призводить до певних властивостей, що дозволяють легко і послідовно проводити подальшу обробку (формування з сировини певних видів трубок різних діаметрів). Цей матеріал поєднує в собі експлуатаційні характеристики вулканізованої гуми і легких термопластів. Santoprene® має властивості, які роблять його дуже стійким до  активно-хімічним речовинам (чистячий/миючий засіб.), характеризується високим коефіцієнтом збереження фізичних властивостей молекулярної структури, це не менш важливе властивість для насосного елемента на якій діє циклічне здавлювання роликами.

Хімічні речовини, які практично не впливають на стан сантопреновых трубок.

Ацетальдегід, Хлоруксусная кислота, Лляне масло, Калійні солі, Оцтова кислота, Хронічна кислота, Магнієві солі, Солі срібла, Ангідрид оцтової кислоти, Хромова сіль, Малеїнова кислота, Мило, Акрилонітрил, Солі міді, Солі марганцю, Натрієва сіль, Хлористий алюміній, Етиленгліколь, Солі ртуті, Їдкий натр, Сульфату алюмінію, Сіль заліза, Метанол, Гіпохлорит натрію, Аміак, Fluoborate солі, Природний газ, Стеаринова кислота, солі Амонію, Fluoboric кислота, Сіль нікелю, Сірчистий газ, Гідроксиду амонію, Fluosilicic кислота, Азотна кислота-10%, Сірчана кислота, DIL, Амілацетат, Формальдегід, Нитроэтан, Сірчиста кислота, Сурма солі, Формамід, Оксид азоту, Дубильна кислота, Миш'як солі, Мурашина кислота, Азотиста кислота, Дубильні екстракти, Сіль барію, Глюкоза, Натрію фосфат, Бензойна кислота, Гліцерин, Масла мінеральні, Сечовина, Відбілювання лікеру, Соляна кислота, рослинні Олії, Сечова кислота, Борна кислота, Синильна кислота, Щавлева кислота, Вода, Бром, Перекис водню, Кисню, Вода (ропа), Масляна кислота, Сірководень, Фосфорна кислота, Вода (stoam), Солі кальцію, Йод, Фталева кислота, Солі цинку, Двоокис вуглецю, Молочна кислота, Фосфорна кислота, Хлор (сухого та вологого), Солі свинцю.

Хімічні речовини, які незначно впливають на стан сантопреновых трубок.

Ацетати , Бутан, Me Et Ketone, Skydrol 500-B4, Ацетон, Бутанол, Азотна кислота-30%, Сірчана кислота-90%, Спирти, Ефірні масла, Нітробензол, Тетрагідрофуран, Аміловий спирт, Ефіри, Олеїнова кислота, Скипидар, Анілін, Етанол, Фенол, Бензальдегід, Фурфурол, Пропанол, Бензиловий спирт, Літієва змазка, Піридин.

Хімічні речовини, які руйнують сантопренові трубки. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ!

Бензол, Циклогексан, Гас, Азотна кислота-70%, Тетрахлорметан, Этилхлорида, Трихлоретилен, Перхлороэтилена, Хлорбензол, Фреон, Лак, Толуол, Хлороформ, Бензин неетилований, Нафта, Ксилол.

--------

Силіконові шланги (для ополаскивающей хімії)
   Силіконові (sekobril) трубки для перистальтичного насоса мають хорошу ступінь продуктивності, крім того, ці трубки характеризуються високою хімічною стійкістю, гнучкістю і міцністю, і високим коефіцієнтом стабілізації структури матеріалу при циклічному впливі на поверхню. Спеціальний силікон з якого виготовлена трубка має додаткові переваги, покращена міцність на розрив у порівнянні з силіконом загального призначення, що робить його міцним з високою еластичністю, що ідеально підходить для використання в перистальтичних насосів  Силікон напівпрозорий, що дає додаткову перевагу візуального контролю потоку рідини.

  Силіконові перистальтичні трубки використовуються  у високопродуктивних тунельних, циклічних, універсальних, і іншого типу  машини для миття та дезінфекції технологічного обладнання,  в таких галузях як молочне, рибне, м'ясне виробництво, пивоваріння і інші галузі харчової індустрії. Де обов'язково використовується регулярна санітарна обробка робочих поверхонь інвентарю, різної тари, ящиків та ін Магазин ukrzip.com.ua продає розхідники до дозатором хімії. Силіконові трубки є основним елементом системи подачі дезінфікуючих і миючих рідких засобів в блок дозуючих насосів (перистальтичних та ін), з подальшим перекачуванням цих рідин до споживає сайту мийної машини. Сфери застосування силіконових трубок не обмежується тільки харчовою промисловістю, вони використовуються також у різному лабораторному обладнанні, поліграфії і інше виробництво де є необхідність транспортування робочих рідко-подібних речовин і різних розчинів. Варто уточнити що не всі види силіконових трубок можуть підходити для транспортування певних високоактивних хімічних рідин, тому при підборі трубки, слід враховувати її фізико-хімічні властивості заявлені в її експлуатаційні характеристики технічного опису, при не правильному підборі трубки, значно скорочуються її експлуатаційні властивості. Розглянемо один з варіантів використання силіконової трубки на прикладі поліграфічного принтера, який використовує спиртові, пігментні, масляні, і  сольвентні чорнила як робочу рідину. Спеціальна силіконова трубка (шлангочка) входить до системи безперебійної подачі чорнил. Вона безпосередньо приєднується до ємності з чорнилом і друкуючої головкою. За рахунок своєї гнучкості, еластичності, і властивістю швидкої заміни, трубка добре підходить до даного виду обладнання. Також може підходити і для інших пристроїв, де є необхідність перекачування рідини, від постачає до споживає блоку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner