Гнучкий вал та кожух L-1500 мм комплект для рибочистки KT-S (виробник Україна)
- В наявності
- Код: KT-S-51-2
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 18:00 Вівторок 08:00 - 18:00 Середа 08:00 - 18:00 Четвер 08:00 - 18:00 Пʼятниця 08:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
Гнучкий вал + захисний кожух для професійного рибочищення. Підходить до фінської рибочистки KT-S. Виробництво Україна.
Правила експлуатації та технічного обслуговування гнучкого вала
1. Важливий вплив на термін експлуатації гнучкого вала надають радіуса його вигинів у процесі роботи та зберігання. Найменший допустимий радіус вигину вала становить 150 мм. Прагніть, щоб під час роботи гнучкий вал і оболонка були у випрямленому стані, наскільки це можливо — це продовжить термін їхньої експлуатації.
2. Забороняється робити різкі ривки вздовж осі гнучкого вала й оболонки. Також заборонено переміщати агрегат, використовуючи для цього оболонку гнучкого вала, тому що вона розтягується й може бути порушена.
3. Гнучкий вал і оболонка — пара, що спадає хвилями, яка має періодично змащуватися. Періодичність мастила — кожні 30 годин (безпосередньо робочого часу). Мастило наноситься тонким шаром, тому що його витрата невелика, а зайве мастило виганяється валом. Для змащення гнучких валів рекомендується використовувати мастило з консистенцією No 2 за класифікацією NLGI. (NLGI-2, М'яка) будь-якого виробника, якому ви довіряєте. Рідші, як і густіші мастила, не рекомендуються. Як рекомендації можна порадити, наприклад, Mobil Polyrex EM.
4. Після першого змащення нового вала йому треба дати попрацювати в приводі не більш ніж 8 годин, тому що в початковий період експлуатації відбувається інтенсивне відділення металевих частинок. Потім привод розбирають, промивають вал від відпрацьованого мастила (спиртом або бензином) і після висихання, наносять новий шар мастила. Подальше обслуговування вала проводять із нормальною періодичністю.
5. Треба пам'ятати, що під час заміни мастила необхідно обов'язково промивати вал і оболонку (спиртом або бензином), і в жодному разі не треба просто поповнювати мастило поверх відпрацьованої (що містить металеві частинки)!
6. Після ретельного промивання і просушування, гнучкий вал змащують і акуратно збирають з оболонкою. Операцію мастила треба виконувати одночасно зі зборкою, щоб унеможливити налипання сторонніх частинок на мастило. Змащувані ділянки вала поступово просуваються всередину оболонки.
7. Для легшого переміщення гумових конусів на оболонці гнучкого вала необхідно злегка змастити поверхню оболонки під ними.
8. Після складання необхідно перевірити брак заїдання та затирань у повністю зібраному приводі, вал має обертатися вільно.
9. Постійно контролюйте стан гнучкого вала й оболонки в процесі роботи, і за потреби вчасно міняйте "втомлену" пару нової. Ремонт і заміна витратних матеріалів мають проводитися компетентним техніком.
10. Зберігати та транспортувати вали та оболонки треба у випрямленому положенні або в крайньому разі вигнутими за максимально можливим радіусом. У жодному разі не можна їх підвішувати з перегином на будь-якій ділянці! Вали та оболонки мають спиратися на всій довжині.
11. Для зберігання валів і оболонок, у складському приміщенні необхідно підтримувати температуру в межах від +80 °C до +300 °C (де найкращіші температури з цієї межі). Рекомендована відносна вологість повітря не більш ніж 60%.